четвер, 15 грудня 2016 р.

Скіналі - декоративні скляні панелі на кухні

Як правило, простір між робочою поверхнею та верхніми тумбами кухонного гарнітуру облицьовують керамічною плиткою, адже це найбільш практичний облицювальний матеріал для кухонних стін, який не боїться води та плям, що можуть утворитись при обробці найрізноманітніших продуктів харчування. Та попри свою механічну зносостійкість у плитки і свої недоліки, що стосуються візуального ефекту. Як альтернативу традиційному плитковому покриттю виробники кухонних меблів активно пропонують фартуи на рбочу поверхню зі скла, так звані скіналі. У чому ж основні переваги даного матеріалу.
  Необмежена кількість зображень для фотодруку, які можна вибрати з каталогу виробника чи придумати самому. Таким чином не потрібно підлаштовуватись під цінову політику магазину вибираючи плитку з найбільш підходящим типом декору. Зображення на склі буде коштувати практично однаково, не залежно від вибраної колірної гами, різниця у вартості скляного фартуха може залежати лише від товщини самої скляної основи та типу її кріплення на стіну.
  Насиченістьта яскравість кольору. Керамічна плитка навіть найкращої якості не матиме такої кольоропередачі, як скло з фотодруком.
   Зручність догляду. На відміну від плитки, з численними швами між нею, куди може забиватись бруд, скло дуже легко та зручно протирати.
В плані механічної стійкості скляна панель з фотодруком звичайно також як і керамічна плитка боїться сильних точкових ударів,  саме тому окремі виробники використовують загартоване скло, це зводить до мінімуму можливість поранитись у разі розбиття. Ті ж виробники, хто економить на вартості свого виробу, здебільшого виконують фотодрук на звичайному негартованому склі, у такому разі вся надія на якість поклейки плівки, на яку нанесено малюнок, що в разі розбиття надійно триматиме тріснувші елементи.
 Окремою позитивною характеристикою суцільної скляної панелі можна назвати і відсутність дрібних сколів на краях, як це буває з дрібною керамічною плиткою у процесі довготривалої експлуатації.

вівторок, 2 серпня 2016 р.

Маленькі технічні секрети


  Кухня, окрім кухонних меблів, є ще місцем базування великої кількості найрізноманітніших побутових приладів, що здатні значно полекшити зберігання та приготування їжі. Проте саме від вміння грамотно продумати кращі варіанти їх розміщення та підключення буде залежати  зручність подальшої експлуатації кухонного гарнітуру вцілому.
Тому при позробці дизайн-проекту кухні необхідно передбачити:
1. Розміщувати газове обладнання таким чином, щоб довжина підводки гнучкого шланга не перевищувала 2.0 м
2. Для двох і більше одиниць газових приладів треба передбачити два запірних крана і окремі виходи з магістралі газопроводу,
3. Вільний доступ до електричних розеток, запірного крану подачі газу, води,
4. Місця доступу до електричної розетки, до запірного крану подачі газу, води повинні бути в стороні, від вбудованих приладів, а не сховані за ними.
5. перевірка наявності заземлення,
6. Відповідність електричних розеток, січення електричного дроту технічним
характеристикам вбудованої техніки,
7. Діаметр отвору в стільниці під газовий шланг не менше 28 мм.
8. Передбачити розміщення виробів таким чином, щоб не видаляти передбачену заводом виробником вилку (майстру СЦ ця операція заборонена), конфігурація і параметри розетки повинні відповідати  вимогам бажаних до встановлення приладів.

9. Забороняється знімати кришку з пральної і посудомийної машини, якщо вони не передбачені для підключення, як вбудована техніка, за винятком, якщо в наявності є технологічна кришка. Користувач такої пральної  або посудомийної машини купує технологічну кришку в сервісному центрі самостійно.

8. При підключенні газової поверхні і духовки повинен передбачатися технологічний зазор між стінкою кухні і задньою панеллю побутового приладу не менше 40-50 мм.

9. Отвір під пневмо-кнопку керування роботою (вкл / викл) діспоузера (подрібнювача харчових відходів) не повинен розташовуватися на мийці (рекомендації заводу-виробника)

10. Висота стаціонарного зливу від рівня підлоги:

а) не менше 40 см для посудомийної машини,

б) не менше 60 см для пральної машини.

середа, 13 січня 2016 р.

Пральна машина на кухні за і проти.



 Традиційно пральна машина в наших квартирах розташовується у ванній кімнаті. Однак для декого, більш раціональною видається ідея розміщення даного пристрою в кухні. Основною причиною такого рішення є бажання  зберегти якомога більше вільного простору у невеликому по об'єму приміщенні ванної кімнати. Обидва варіанти можуть вважатись правильними і не мають особливих категоричних застережень. Проте є кілька технічних моментів, на які все ж варто звернути увагу обираючи один із них. Нище наведено короткий список основних переваг та недоліків розміщення пральної машинки на кухні.

Переваги:


1 Розміщення в одному місці всієї побутової техніки дуже зручно, вона легко підключається, так як на кухні будь-якого проекту передбачена певна кількість електричних розеток.
2. При установці устаткування в кухні відсутня необхідність підводити труби каналізації та холодної води до різних точок. 
3. Для підключення пральної і посудомийної машини буде цілком достатньо використання «трійника».
4. Вбудовану модель пральної машинки можна гармонійно вписати в кухонний гарнітур.
 5. Таке рішення стане вдалим для кімнат з великою площею, оскільки всі домашні роботи, включаючи прання можна буде виконувати в одному місці. 
6. При бажанні, пральну машинку можна декорувати на свій розсуд, щоб вона гармонійно вписалася в навколишній простір, скориставшись послугами відповідних компаній, які нанесуть потрібний колір чи малюнок.

Недоліки

1. Пральна машинка навіть з самим низьким рівнем шуму при віджиманні починає сильно шуміти. Якщо на кухні встановлено телевізор, а в сучасних квартирах це дуже поширене явище, техніка буде дуже заважати перегляду передач. До того ж, якщо в кімнаті відсутній двері і замість них встановлена ​​арка, то шум від агрегату буде чутний по всій квартирі.
2. Постійна необхідність носити білизну та пральний порошок з кухні у ванну і навпаки забирає досить багато часу. 
3. Близьке сусідство прального порошку і продуктів харчування не рекомендується з гігієнічної точки зору. Особливу небезпеку становить хлор, що присутній в деяких засобах для прання та догляду за пральною машинкою. 
4. Не варто забувати, що неодмінною умовою підключення побутової техніки має бути дотримання вимог безпеки, тому на кухні повинні бути присутніми євророзетки із заземленням. 
5. Якщо машина встановлена ​​неправильно, вона сильно вібрує, що може призвести до несприятливих наслідків, якщо пристрій розташований поряд з кухонною плитою.
6. Для вбудування в кухонний гарнітур підійдуть лише відповідні моделі пральних машин і лише з боковим завантаженням, інакше їх неможливо буде змонтувати під стандартну кухонну стільницю.
7. При зношуванні резинових ущільнювачів чи водовідвідних шлангів пральної машинки можливий аварійний розлив значної кількості води, тому про деревяну підлогу на кіхні доведеться забути. На щастя окремі виробники комплектують свої прилади системою аква стоп, що має відповідні перекривні клапани, перешкоджаючи надмірним витіканням у разі подібної поломки.

Вибираємо мийку

Насправді, найбільше часу на кухні, кожній господині доводиться проводити не за варильною поверхнею, а за мийкою, навіть якщо кухонний гар...