Як правило, процес проектування кухонних меблів доволі простий і в переважній більшості зводиться до підбору типових секцій, які потрібно розмістити у правильній послідовності відповідно до побажань клієнта та найбільш оптимальних умов експлуатації. Але найбільш цікавими є не типові завдання, що вимагають від дизайнера нестандартних технологічних вирішень.
Одним із таких завдань було приміром проектування абсолютно круглої кухні. Будинки сферичної форми набирають усе більшої популярності, отже і меблі потрібні відповідної форми.
Одним з цікавих дизайнерських рішень може бути великий острів у самому центрі кухонного приміщення. Така конструкція досить зручна, адже може поєднувати у собі зону приготування та споживання їжі. Та нажаль не всі зможуть дозволити собі таку розкіш, адже центральна острівна конструкція кухонного гарнітуру вимагає значного простору, то ж навряд чи підійде для власників невеличких квартир, де її доцільність буде дещо сумнівною.
понеділок, 14 грудня 2015 р.
субота, 7 листопада 2015 р.
Як правильно розпланувати кухонний простір?
Саме таке запитання звучить одним з перших при виборі кухонного гарнітуру у меблевому салоні. У пошуках максимально підходящих рішень клієнти починають хаотично гортати сторінки магазинних каталогів виробників меблів, приміряються до виставкових взірців, намагаючись намалювати в своїй уяві, як може виглядати кухня своєї мрії. Це уже потім буде вибір кольорів, стилів, виробників, моделі відповідної цінової категорії, та спершу хочеться уявити, як максимально корисно і красиво заповнити кухонними секціями відведений для цього простір.
Звичайно, можна звернутись до спеціаліста з проектування кухонь, та насправді відносно просту, попередню схему кухонного гарнітуру можна намалювати і самому, знаючи загальний метраж однієї (для лінійного) чи двох стін (для кутового варіанту), а також орієнтовний набір вбудовуваної побутової техніки (варильна поверхня, духовка, витяжка, мийка, хододильник), що має максимально гармонійно вписатись у вибраний комплект кухонних меблів.
Ось кілька варіантів базових конструкцій з найбільш типовими розмірами кухонних секцій.
Cеред вказаних схем немає найбільш ексклюзивних дизайнерських варіантів. Та навіть маючи за основу один із вище перелічених варіантів можна створити саме свою, відносно просту і водночас функціональну конструкцію кухонного гарнітуру, додавши чи змінивши якийсь із елементів, просто домалювавши їх олівцем на попередньо роздрукованій картинці.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
Вибираємо мийку
Насправді, найбільше часу на кухні, кожній господині доводиться проводити не за варильною поверхнею, а за мийкою, навіть якщо кухонний гар...
-
Історія винаходу Існує думка, що посудомийну машину винайшли чоловіки, щоб перекласти на неї один із найнеприємніших домашніх обов...
-
Сучасні холодильники, це складні високотехнологічні прилади, що різняться між собою не лише габаритними розмірами та зовнішнім вигляд...