середа, 30 травня 2018 р.

Перш ніж замовити кухонні меблі


Проектуючи кухню своєї мрії, варто починати не з дизайну кухонних меблів, а з підготовки приміщення. При цьому, бажаючи суттєво зекономити на ремонті, варто чітко розділити роботи на ті, які можна якісно виконати власними силами, і ті, які варто довірити професійним майстрам.
1. Приховані ремонтні роботи: електропроводка, водопостачання, каналізація. Тут дійсно повинен працювати майстер - причому, не дядя Вася з сусіднього під'їзду, який "майстер на всі руки", а окремий фахівець по кожному напрямку. У цьому полягає техніка безпеки проживання.
2. Гідро- та теплоізоляція. Цих комунікацій не видно, але вони значимі. Гідроізоляція дуже важлива у вологих приміщеннях: кухні та ванній. Без теплоізоляції ніяк не обійтися на першому і останньому поверхах.
3. Кількість розеток та джерел світла. Їх, як правило, завжди не вистачає. Аби забути про переноски і проводи під ногами раз і назавжди, потурбуйтесь про це під час ремонту.
4. Безпечна система опалення. Зараз все більше людей переходять на індивідуальне опалення. Але комплект обладнання, в який входить котел і радіатори, коштує чимало. Ось тут якраз і виникає спокуса заощадити. Проте не треба скупитися.
5. Вентиляція і кондиціонування. Мікроклімат в будинку дуже важливий, він дає можливість підтримувати заданий температурний режим, в той же час кондиціонери повинні забезпечувати доступ чистого повітря. З тієї ж причини на сучасній кухні ніяк не обійтися без витяжки - це факт.
6. Надійні вхідні двері. Кажуть, від злодія замків не існує. Але все ж надійні броньовані двері куди краще китайського бляшаного аналога. Купуйте її хоча б заради внутрішнього відчуття спокою.
7. Вирівнювання огороджувальних конструкцій. Стяжка, шпаклівка, вирівнювання стель - всі ці заходи "з'їдають" значну частину ремонтного бюджету. Але якщо ви хочете отримати оптимальний результат і надовго, без них не обійтися ніяк.
8. Оздоблення для підлоги. Саме матеріалу до покриття підлоги підвищені вимоги під час їх вибору і монтажу. Авжеж, підлога найшвидше буде потребувати косметичного ремонту, якщо здешевити на матеріалах.
9. Установка сантехніки. Звичайно, вибір за вами. Але що б ви не придбали, правильна установка цих предметів - вже половина успіху. Крім того не економте на фурнітурі.
10. Підбір меблів.  Тут мова скоріше не про якість, а про кількість. Продумуйте свій інтер'єр так, щоб були задоволені потреби всіх членів сім'ї.  Детальніше про вибір меблевого гарнітуру читайте у розділі "10 Правил проектування ідеальної кухні".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Вибираємо мийку

Насправді, найбільше часу на кухні, кожній господині доводиться проводити не за варильною поверхнею, а за мийкою, навіть якщо кухонний гар...